WALNE ZWYCZAJNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE CZŁONKÓW KOŁA NR 23 PZW TRZEBNICA

5 grudnia 2021 roku, odbyło sie Walne Zebranie członków Koła nr 23 PZW Trzebnica. Na zebraniu został zaprezentowane podsumowania za pracy koła za rok 2020 i 2021. Tym samym Komisja Rewizyjna zaopiniowała rozliczenia Koła za te dwa lata działalności. Podczas głosowania dotychczasowy zarząd otrzymał absolutorium, za swoją prace. W kolejnych głosowaniach został wybrany nowy prezes koła którym został Karol Wszołek, oraz członkowie zarządu. Miło nam poinformować że do zarządu zostały wybrane też dwie młode osoby które ukończyły osiemnaście lat i tym samym będą zdobywać doświadczenie w funkcjonowaniu stowarzyszenia. Wybory miały też za zadanie powołanie delegatów i ich zastępców do reprezentowania Koła na walnym zgromadzeniu w Okręgu PZW Wrocław. Zostali wybrani dwaj delegaci i ich zastępcy. Nastąpiło też uhonorowanie członków Koła za prace prezentami jak i odznaczeniami związkowymi.